Sadettin Dağ 4’üncü Kez Artvin ASKF Başkanı Oldu!

Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Kurucu Başkanı Sadettin Dağ ve Ekibi 4’üncü Kez Yeniden İş Başında.

31 Mart’ta Türkiye genelinde yapılan Yerel Seçimlerle aynı tarihe denk gelen ASKF Olağan Kurulu ASKF binasında yapıldı. Bir günde 2 seçimi sığdıran Başkan Dağ, seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

16 Nisan 2010 Tarihinden itibaren aralıksız 4 seçim kazanan Sadettin Dağ, yaptığı açıklamada; “Bugün yapılan olağan genel kurul seçimini ASKF Başkanlığında yaptık. Yapılan Olağan Genel kurulda yoklamada yeterli çoğunluğa ulaşıldıktan sonra gündemin diğer maddeleri görüşüldü. Gündem maddelerinin tek tek görüşüldükten sonra seçimlere gidildi tek adayın yarıştığı seçimde oylamanın açık yapılabilmesi hazıruna sunuldu. Hazırundan olumlu yanıt geldikten sonra oy birliği ile Sadettin Dağ ve ekibi 4’üncü kez tekrardan 3 yıllığına işbaşına getirildi.

Yapılan oylama sonucunda dilek temenniler bölümüne geçildi, dilek temenniler bölümünde Turan Şentürk ve Oğuz Çapkınoğlu söz alarak; “Bu binanın kazandırılmasında emeği geçen Sadettin Dağ Başkan ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz, bu tesis Türkiye’de nadiren başka illerde olmayacak güzellikte bir tesistir. Amatörün halinden anlayan ve her daim yanımızda olan başkanımıza yeni dönemde başarılar diliyoruz.” Diye konuştular.

Dilek temennilerin son konuşmacısı Başkan Sadettin Dağ ise genel kurula gelen üyelere teşekkür etti.

Dağ burada yaptığı teşekkür konuşmasında; “4’üncü olağan genel kurulumuza teşrif ederek bizleri yalnız bırakmayan çok değerli delegelerimize teşekkür ediyorum, insanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir hadisi şerifini kendisine düstur edinmiş birisi olarak her geçen gün sizlerin bu desteğinin karşısında sizlere laik olmak için daha çok çalışıyoruz, kuruluşumuzdan itibaren birçok meseleyi amatör kulüplerimizin lehine çevirmeyi başardık, kamuoyunda ASKF’nin kurumsal kimliğini herkes tarafından bilinmesini sağladık. Tüm organizasyonlarda ASKF’yi başarılı şekliyle temsil etmesini bildik. Bizlere olan güveninizi boşa çıkartmadık çıkartmayacağız. Bizlerin üzerinde hesaplar yapanlara sesleniyorum bizim bir hesabımız var o da çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan koruyup spor yaptırarak topluma sağlıklı birey olarak yetiştirip kazandırılmasıdır. Başkaca hesapları olanların dün karşısına çıktığımız gibi bundan sonra da Allah’ın izniyle dimdik karşısında duracağız” İfadelerini kullandı.