BAL Ligi Play Out Müsabakasının Teknik Toplantısı Yapıldı

İlimizi 2022/2023 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan takımın belirleneceği, Borçkaspor ile Arhavispor arasında yapılacak olan müsabakanın teknik toplantısı yapıldı.

15.04.2022 günü saat 14.00’de Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa DEMİRKIRAN, Artvin ASKF Başkanı Sadettin DAĞ, Artvin Futbol İl Temsilcisi Berkan KESKİN, Borçkaspor Kulübü Başkanı Hasan ÖZIŞIK ve Arhavispor Kulübü Başkanı Yusuf FİTÖZ’un katılımıyla Bölgesel Amatör Lig Play Out müsabakasının yapılan teknik toplantısında aşağıdaki kararlar alındı.

  1. Müsabaka tarihinin her iki kulüp başkanının teklifiyle 27.04.2022 günü saat 12.00’de Artvin İskebe Şehir Stadında oynanmasına,
  2. Seyirci tribünlerinin kullanımının her iki kulübün teklifi doğrultusunda protokol tribünü tarafında Borçkaspor kulübüne, maraton tribününün ise Arhavispor kulübüne verilmesine
  3. Yedek kulübe kullanımının her iki kulübün teklifi üzerine kapalı havuz tarafında olan yedek kulübesinin Borçkaspor kulübüne, skorbord tarafında olan yedek kulübesinin Arhavispor kulübüne verilmesine karar verilmiştir.