Artvin ASKF Başkanlığına Artvin MEMUR-SEN Başkanlığından Ziyaret

Artvin MEMUR-SEN Başkanlığından ASKF Başkanlığına ziyaret gerçekleşti.

Yapılan ziyaret ile ilgili açıklama yapan Artvin MEMUR-SEN Başkanı İbrahim İNCE ; ASKF Başkanlığının faaliyetlerini görsel ve yazılı medya aracılığıyla takip ediyorduk bu gün Federasyon Başkanımız Sadettin DAĞ ve yönetim kurulu üyelerini daha yakından tanıma fırsatımız ve yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi sahibi olma imkanımız oldu. Bu fırsatı bizlere sağlayan Sadettin DAĞ başkanımıza ve yönetim kurulunda görev yapan arkadaşlarına teşekkür etmek istiyorum. Bir kere şunu ifade etmek istiyorum 2010 yılında kurulmuş olmasına rağmen çok kısa bir zamanda kurumsal olma pozisyonunu yakalamış, sporda yönetimsel ve işletimsel problemlerin büyük bir kısmını geride bırakmış ve her şeyden önemlisi kendilerine ait bir taşınmaz satın alarak hizmet binalarının olması çok önemli bir kazanım bu anlamda kendilerini tebrik ediyorum. Toplumsal anlamda gençliğe çok önemli hizmetleri gönüllülük esasıyla yapan bu kurum, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılarak toplumda sağlıklı bireyler yetiştirilmesi hususunda fedakarlıklarını önemsiyoruz ve kendilerine MEMUR-SEN Artvin Başkanlığı olarak her zaman desteğe hazır olduğumuzu ifade etmek istiyoruz dedi.

Federasyon Başkanımız Sadettin DAĞ ise MEMUR-SEN Artvin Başkanı İbrahim İNCE ve beraberindeki heyette bulunan değerli sendika temsilcisi başkanlarımızın ziyaretlerinden duymuş olduğum memnuniyetimi ifade etmek istiyorum. Peygamberimiz (s.a.s.)’in şu uyarısını unutmayalım; “Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır.” Bizler kendi alanlarımızda uzman kişileriz ancak birlikte iş yapamazsak becerilerimizin kimseye faydası olmaz, toplum olamayız toplum olamadığımız zaman ise hedeflenen muassır medeniyet seviyesi veya 2023 hedeflerini yakalayamayız.15 Temmuz hain darbe girişimini bu aziz millet birlikte hareket ederek başından def etti.Hep birlikte Demokrasi nöbetlerinde sabahladık eğer öyle yapmamış olsaydık bu günkü ziyaret gerçekleşemez, bizlerde sizlere ev sahipliği yapamazdık.Toplumun hizmet görmesinde çok önemli rolü olan kamu tarafı gönüllük esasıyla çalışan STK’lara gerekli desteği sağlamazsa yaptığınız işi ancak topal yürütürsünüz ve belirli yerden sonra moral ve motivasyonunuz biter enerji kaybeder sonunda bir bakmışsınız ki çok severek başladığınız işi bırakmak zorunda kalmışsınız.Bu anlamda bu gün MEMUR-SEN Başkanlığı tarafından yapılan ziyaretin bir başlangıç olduğunu gençler adına toplum adına önemli bir gelişme olduğunu ifade etmek istiyorum dedi.

Ziyarete Memur-Sen ve Eğitim Bir Sen Başkanı İbrahim İNCE, Sağlık Sen Başkanı Fehmi ER, Toç-Bir- Sen Başkanı Yaşar GÜREL, Bem-Bir Sen Başkanı Mahmut GÜRBÜZ, Bayındır Memur Sen Başkanı Ali İhsan AYDIN ve Genç Memur-Sen Başkanı İslam OKUR katıldı. Sohbet ortamında geçen ziyaret hatıra fotoğrafı çekilerek sonlandırıldı.

ASKF HABER..