Eski Hakem ve Gözlemcilerden Dayanışma Toplantısı

Artvin ASKF Başkanlığı toplantı salonunda Artvin’de görev yapmış eski hakem ve gözlemciler bir araya geldi.

Toplantıya Artvin ASKF Başkanı Sadettin Dağ, Artvin GHSİM Şb. Müdürü Uğur BEYAZKAYA, Artvin İHK Başkanı Halit UÇAR, Artvin TFFHGD Şube Başkanı Faruk Bülent YAZGÜL, eski hakem ve gözlemcilerden Erol ÇAĞAL, Ahmet KINALI, Zeki ÖZAY, Hamdi ÇETİN, Erdal ÖZEMRE, Uğur DELİKANLI, Talat AKYÜZ, Ergül ATAK, Şaban KARACA ve İl Hakemi Egemen ÇETİN katıldı.

Açılış konuşmasında ASKF Başkanı Sadettin DAĞ; “Toplantıya iştirak eden geçmişte görev yapan büyüklerime teşekkür ediyorum, bu gün sizlere Artvin’de sporun ve birlikte çalıştığımız kurulların geldiği noktada yaşadığı sorunlar hakkında bilgi vereceğim. Gelinen noktada artık eskiden alışılmış düzenin yerine her kurulun kendi işini profesyonelce yaptığı bu döneme geldik kulüplerimiz artık profesyonelce yönetiliyor vatandaş daha bilinçli. Önümüzdeki süreçte daha iyi ne yapabiliriz bunun konuşulacağı bir döneme geldik. Bu gün davetimize icap ederek bir arada olduğumuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

İHK Başkanı Halit UÇAR ise;  “Geçmiş dönemlerde Hakemlik ve Gözlemcilik yapan kurullarda görev alan hocalarımıza en başta Erol Çağal’a bu akşamki toplantıya iştirak ettiği için teşekkür ederiz. Bizleri bu çatı altında toplayan ASKF Başkanı Sadettin Dağ’a teşekkür ediyorum. Bizler aldığımız bayrağı daha yükseklere çıkartmak için buradayız yapacağımız çalışmalara sizleri yanımızda gördüğümüz için moral ve motive olduk, katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim” dedi.

Artvin TFFHGD şube başkanı F.Bülent Yazgül ise “Bu gece birada toplantı yapabiliyorsak bunda en büyük pay sahibi ASKF Başkanımız Sadettin Dağ’dır. Bu anlamda huzurunuzda başkanıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Karşılıklı sohbet ortamında devam eden toplantı hatıra fotoğrafı çektirilerek sonlandı.