Artvin ASKF’den Orman Bölge Müdürü Gurbetoğlu’na Ziyaret

Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sadettin Dağ,Yönetim Kurulu Üyesi Berkan Keskin,TFFHGD Artvin Şubesi Başkan’ı Faruk Bülent Yazgül,A.Orman Spor Kulübü Başkanı Alim Çelik ile birlikte Artvin Orman Bölge Müdürü Selim Gurbetoğlu’na ziyaret gerçekleştirildi.

Yapılan ziyaret hakkında açıklama yapan Gurbetoğlu; “Gençlere yönelik yapılan hizmetlerin kutsal olduğunu bu anlamda kutsal bir vazife yaparak kamuoyunun taktirini kazanan Artvin Ben Askf Başkanlığını kutluyorum” dedi.

Başkan Dağ ise; “Sayın Bölge Müdürümüze öncelikle Amatör Spora katkılarından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Kendisi ile 15 Temmuz sonrasında demokrasi nöbetlerinde tanışmıştım, daha önceden profesyonel futbol oynadığını inşallah burada spor anlamında güzel işler yapmaya çalışacağını ifade etmişti.O günden bu günü değerlendirdiğimizde A.Orman Spor Kulübünde ciddi anlamda başarı odaklı performansının yükselişinin gözlemliyoruz. Bunda da en büyük hak sahibi elbette ki kendisidir. Sayın Bölge Müdürümüze gençlere destek olduğu için çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Askf Başkanı Sadettin Dağ tarafından Selim Gurbetoğlu’na Amatör Spora yaptığı hizmetlerden ötürü plaket verildi. Günün anlam ve önemine binaen hatıra fotoğrafı çekinildi.

21