Futbol Antrenörleri Belgelerini Aldı

15-25 Nisan 2019 tarihlerinde ilimizde Artvin ASKF – Rize TÜFAD İşbirliği ile düzenlenen TFF GRASSROOTS C ANTRENÖR Kursunda başarılı olan ve Antrenörlük Lisansı belgelerini almaya hak kazanan Antrenörler Artvin Valiliğinde düzenlenen törenle diplomalarını aldı.

Diploma Törenine Artvin Valisi Yılmaz DORUK, Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sadettin DAĞ, Türkiye Futbol Federasyonu Artvin İl Temsilcisi Berkan KESKİN ve belge almaya hak kazanan Futbol Antrenörleri katıldı.

Diploma Almaya Hak kazanan Antrenörlere diplomalarını sırasıyla Vali Yılmaz DORUK takdim etti.

Artvin Valisi Yılmaz DORUK; Törende Antrenörlük kursuna katılan ve başarılı olan Antrenörleri tebrik ederek başarılar diledi, Başkan Dağ ise Sayın Valimize ilimizde açmış olduğunuz kursa verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

Hatıra fotoğrafı çekilerek program sonlandırıldı.

Valilikte düzenlenen programın Ardından, Artvin ASKF Başkanı Sadettin DAĞ öncülüğünde Futbol Antrenörleri Artvin Belediye Başkanı Demirhan ELÇIN’i makamında ziyaret etti, ASKF Başkanı DAĞ; Kursumuza ve Spor camiaya verdiği destekten ötürü tüm Antrenörler adına teşşekkürlerini Başkan Demirhan ELÇİN’e iletti. Başkan ELÇİN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm hocalarımıza gönülden başarılar diliyorum, Diplomalarınız hayırlı olsun, Belediyenin imkânları doğrultusunda elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız dedi.

Ziyaretin sonunda Artvin ASKF Başkanı Sadettin DAĞ Artvin Belediye Başkanı Demirhan ELÇİN’e teşşekkür plaketi takdim etti. Ziyaret çekinilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Son olarak ise Antrenörlük Diploması Almaya Hak kazanan Antrenörler; Emin MERT, Remzi ALTUNTAŞ, Mert BAŞKÖYLÜ, Yusuf İNCE, Kurtuluş ACAR, Şehzade TAŞCI, Mehmet ÖZAYDIN, Cengiz TOPAL ve Murat ÜLKER Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığına giderek Genel Başkan Sadettin DAĞ’a teşşekkür ziyareti yaptılar.